Почетна клучни зборови затвор

клучен збор: затвор

Амнестирани прекршителите на ковид протоколите кои не ги платиле казните

Оние кои немале пари да ја платат казната за прекршување на полицискиот час за време на пандемијата со Ковид-19, нема да одат во затвор....
- Advertisement -

НАЈНОВО