Почетна клучни зборови Синиша Пекевски

клучен збор: Синиша Пекевски

Сo билборди со партиски содржини, партиите ,,ловат“ гласови надвор од кампањата

Партиите се тркаат за гласови надвор од изборната кампања, преку закупување на билбордите со партиски а не со изборни содржини, покажуваат анализите на терен....
- Advertisement -

НАЈНОВО